zespół

b marcin gnich

założyciel i główny architekt A7AG, prezes zarządu
Urodził się w Warszawie w 1977 roku. Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej i Technische Universitat in Karlsruhe - zakończone dyplomem w 2006 roku. Architektura jest dla niego pasją. Pierwszy dom zaprojektował w wieku 18 lat, nadal jeszcze stoi. Obecnie z powodzenim realizuje projekty w kraju i zagranicą, w każdym z nich szczególny nacisk kładąc na jakość proponowanych rozwiązań, za razem w zakresie estetyki jak i górującej nad wszystkim funkcjonalności. Urodzony optymista otwarty na dialog.

c agnieszka gajewiak

project manager
Ukończyła studia na kierunku logistyki i zarządzania w SAN w Warszawie w 2017 roku. Przygodę z A7AG rozpoczęła w maju w 2019 roku. Konsekwentnie dąży do wyznaczonych celów. Sumienna i systematyczna. Pasjonatka podróży, miłośniczka zwierząt i roślin.

b dominika kuś

specjalista ds. administracji
Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Kielcach. W A7AG od 2020 roku. Architekturę ceni za możliwość kreowania otaczającej rzeczywistości. Fanka kawy i dobrej książki.

c katarzyna tarnowska

architekt prowadzący
Absolwentka Politechniki Lubelskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz studiów podyplomowych z budownictwa dla architektów i wzornictwa przemysłowego. Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń od 2016 roku. Zawsze gotowa na nowe wyzwania projektowe. W architekturze fascynuje ją połączenie piękna i inżynierii.

b artur tomczyk

architekt prowadzący
Wychowanek łódzkiej szkoły architektury, fan nowych technologii, dobrej kawy i dopracowanych projektów. Czas wolny spędza przy książkach fantasy i uprawiając sporty wszelakie. W A7AG od marca 2017 roku.

c łukasz pietraszko

architekt prowadzący
Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w Polsce jak i we Włoszech. Entuzjasta nowoczesnych technologii w procesie projektowym.

b agata urbańska

architekt
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. W A7AG od 2019 roku. Wielbicielka niebanalnych a zarazem minimalistycznych form w architekturze. Prywatnie miłośniczka kulinariów i dalekich podroży.

c viktoria piatruchyk

architekt
Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Jej celem jest tworzenie funkcjonalnych, indywidualnych i ponadczasowych projektów. Dobry projekt jest nie tylko pierwszym, ale także najważniejszym krokiem na drodze do idealnej architektury. Dużo podróżuje po świecie w poszukiwaniu nowych inspiracji. W A7AG od 2019 roku.

b izabela wiącek

architekt
Absolwentka wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Miłośniczka ascetycznej, minimalistycznej architektury opartej na surowych, naturalnych materiałach. Zawodowo jak i prywatnie kieruje się filozofią: słońca i zieleni nigdy za wiele.

c aleksandra mirota

architekt
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej w specjalności Dziedzictwo Architektoniczne. Zawodowo interesuje się adaptacjami obiektów zabytkowych. W architekturze ceni nienachalne piękno w zgodzie z kontekstem otoczenia. Wolny czas wypełnia długimi wędrówkami w otoczeniu natury, podróżami oraz jogą.

b konrad kunc

architekt
Ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Zainteresowania sztuką i architekturą zgłębiał podczas studiów z historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. W projektowaniu poszukuje prostoty i umiaru. Pasjonat kwiatów doniczkowych oraz rowerów szosowych.

c volodymyr kolomiiets

architekt
Absolwent Wydziału Architektury Narodowego Uniwersytetu w Czerniowcach, Ukraina - 2015 rok. Korzysta z życia na maxa. Hałaśliwe imprezy czy samotne refleksyjne wycieczki poza miasto. Pasjonat historii, sztuki.

b paulina kurek

architekt
Absolwentka Wydziału Architektury WSEiZ w Warszawie. W zespole A7AG od sierpnia 2019 roku. W projektach lubi korzystać z prostych i naturalnych materiałów. Fascynuje się architekturą proekologiczną oraz nowymi technologiami przyjaznymi dla środowiska i użytkowników. Aktywnie spędza wolny czas. Lubi sporty wodne, długie spacery oraz wędrówki wysokogórskie po Tatrach.

c kinga wiercioch

architekt
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej i KU Leuven w Ghent. Swoją praktykę zdobywała w Szwajcarii i Australii. Niepoprawna optymistka, urodzony team leader, a prywatnie wielbicielka jogi i wszelkich podróży. Gdyby mogła zostać kimkolwiek, zostałaby aktorką.

b george kokkotis

architekt
Urodził się i wychował w Atenach w Grecji. Ukończył studia na Uniwersytecie w Brighton w Wielkiej Brytanii. Architekturę postrzega jako język globalny, ukształtowany przez różnorodne elementy kulturowe. Ceni prostą i wszechstronną geometrię przestrzenną i wierzy, że każdy budynek powinien oddychać rytmem terenu.

c katarzyna sternik

architekt
Absolwentka wydziału Architektury Politechniki Świętokrzyskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Lombardii, odkrywając historyczną i współczesną architekturę północnych Włoch. Inspiracje czerpie obserwując ruch miast oraz dzikość i delikatność natury.

b daniel muchin

architekt
Wychowanek Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. W A7AG od 2018 roku. Wierzy, że projektowanie jest nierozłącznym elementem życia w którym ważna jest równowaga. Ceni połączenie odważnego, ponadczasowego dizajnu z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Energię do osiągania celów w pracy czerpie z kortu tenisowego.

c mikołaj krzyżański

architekt
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej i Ostbayerische Technische Hochschule w Ratyzbonie. W A7AG od września 2019 roku. Ceni interdyscyplinarne podejście do projektowania architektury. Pasjonat futbolu, w szczególności Premier League.

b julia frysiak

architekt
Absolwentka Technikum Architektoniczno-Budowlanego i wydziału Architektury WSEiZ. Sympatyczka minimalizmu i architektury modernistycznej. Lubi aktywne spędzanie czasu i odkrywanie ciekawych przestrzeni miejskich.

c rafał malczewski

grafik
Grafik z wieloletnim doświadczeniem w obszarze grafiki 3D. Od ponad 15 lat z niesłabnącą energią śledzi nowe trendy świata wizualizacji. Nawet najbadziej skomplikowany projekt traktuje jako wyzwanie, któremu chętnie stawia czoła. W wolnych chwilach udowadnia, ze skateboarding jest dla ludzi w każdym wieku.

d